DOMY NA SPRZEDAŻ

Nasza firma poza świadczeniem kompleksowych usług budowlanych, oferuje także swoim Klientom gotowe domy na sprzedaż. Do wyboru są budynki w stanie deweloperskim. Jest to dom w stanie surowym. Samo wykończenie leży po stronie nabywcy. Niektóre z nich mają tylko podłączony prąd, stolarkę okienną i drzwi zewnętrze. Pozostałe rzeczy wykonuje Klient, według własnego uznania. Sprzedajemy też domy niewykończone, posiadające jednak wykonaną zewnętrzną elewację, ogrzewanie, ogrodzony teren. Całe wnętrze usługobiorca dostosowuje do swoich potrzeb. Są one nieco tańsze od takich sprzedawanych „pod klucz”. Dom taki jest wykończony i gotowy do natychmiastowego zamieszkania. Wystarczy jedynie zakupić umeblowanie. Jednakże wychodząc naprzeciw Klientom w ofercie posiadamy także domki z wyposażoną kuchnią, jadalnią i pomieszczeniami sanitarnymi. Do pozostałych pomieszczeń, Klient zakupuje meble według swojego uznania oraz potrzeb i ilości domowników. Wybór w naszej firmie duży. Zawsze można indywidualnie dopasować niektóre rzeczy do potrzeby Klienta. Dla nas jest to osoba najważniejsza, pragniemy, żeby była zadowolona z naszych usług. Zakupujemy je głównie u renomowanych producentów. Na kupiony u nas dom dajemy długi okres gwarancji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

DOMY

DOM 1

Willa z dużym tarasem i ogrodem przydomowym do własnej aranżacji. Dom w stanie deweloperskim do wykończenia według uznania Klienta. Na parterze miejsce na kuchnię, jadalnię, salon z kominkiem, WC. Piętro z trzema sypialniami, garderobą, łazienką, balkonem.

DOM 2

Dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, częściowo wykończony. Umeblowana kuchnia wraz ze sprzętami AGD, łazienka z kabiną prysznicową. Salon z kominkiem. Na piętrze pokoje do samodzielnej aranżacji. Przy domu taras oraz basen i ogród. Teren ogrodzony.

DOM 3

Domek jednorodzinny piętrowy w pełni wykończony „pod klucz”, gotowy do zamieszkania od zaraz. Na parterze duża kuchnia z narożnym oknem, salon, łazienka, WC. Drugie wyjście od strony ogrodu na taras. Piętro posiada trzy pokoje do własnego umeblowania WC, garderobę.

ADRES

Konary 2, 55-340 Udanin

E-mail

projectdom-zieba@wp.pl

TELEFON

(+48) 885 866 233